"Hoe wij een Fiori app kunnen ontwikkelen heb ik uit deze sessie gehaald. We hebben vandaag zelf een prototype gebouwd" | Sander Janssen, Plus Retail

In november organiseerde de VNSG voor de tweede keer de succesvolle UX en Fiori workshop. Onder leiding van SAP User Experience experts uit Walldorf leerden deelnemers hoe ze een passende UX roadmap kunnen opstellen. Dag twee zijn zij aan de slag gegaan met het creëren van Fiori oplossingen.SANDER JANSSEN | Applicatieadviseur bij Plus Retail

Afbeelding“De sessie is erg leuk en interessant. Vandaag, dag twee, vind ik meer inspirerend dan gister. Gister ging het over de achtergrond van Design Thinking, maar dat heb je nodig om dag twee goed te doen. Dag twee gaat meer over het uitvoeren van het Design Thinking proces in de praktijk. Dan ga je met een concreet voorbeeld aan de slag met als eindresultaat een ontwerp voor een nieuwe Fiori app.


Bij Plus Retail gaan we met SAP beginnen. We zijn ook recentelijk lid geworden van de VNSG. We willen meer gaan standaardiseren en de complexiteit uit de systemen halen. Ook gaan we met Fiori aan de slag.Hoe wij een Fiori app kunnen ontwikkelen, dat heb ik uit deze sessie gehaald. We hebben vandaag zelf een prototype gebouwd op basis van een voorbeeld van een van de deelnemers van de workshop. Na deze sessie kunnen we zelf ook aan de slag met het ontwerpen van Fiori apps.”

 

AfbeeldingROB DE JEU | SAP HCM consultant bij Centric
“De UX & Fiori workshop vind ik leuk en interessant. Ik ben hier om meer van Fiori te zien en hoe het wordt gebruikt, zodat het meer gaat leven. Door de leuke opzet van de workshop krijg je een levend beeld van Fiori. Je krijgt essentiële tools aangereikt tot het bouwen van een goede app. De eerste dag was informatief en vandaag actief. Gister namen ze je mee in het schetsen van processen, van het begin tot het eind. Dag twee kun je zelf het proces uitvoeren. Het is leuk om zo aan de slag te gaan en om meteen in een systeem te werken.
Wat ik goed vind aan de workshop is dat er veel soorten gebruikers samen zitten, want iedere gebruiker heeft een eigen beeld van de praktijk. Deze beelden verschillen vaak van elkaar, waardoor het goed aansluit op de praktijk
.”


Onze leden ontmoeten elkaar door heel Nederland, en zelfs daarbuiten…. Zo kunnen zij elkaar inspireren en kennis laten maken met de vele mogelijkheden die SAP biedt. De VNSG. Verbindt. Versterkt. Daar draait het om!

Lees hier nog meer ervaringen van onze leden.

 

 

 

Meest gelezen