Alles over beïnvloeding is te lezen op de website van de VNSG

Wij hebben alle nieuws en activiteiten om SAP-oplossingen mee te helpen verbeteren gebundeld op onze vernieuwde beïnvloedingspagina.

Hiermee hopen wij de belangrijkste nieuws over het beïnvloeden van SAP makkelijker te kunnen delen met onze leden. Ook willen wij hiermee je de weg wijzen naar de mogelijkheden om mee te werken aan interessante verbeterprojecten.

We nodigen onze leden dan ook uit onze vernieuwde pagina te bekijken en te starten met ideeën in te brengen!


Over beïnvloeding van SAP
De VNSG is ook het platform van beïnvloeding voor leden richting SAP. Hierdoor wordt de toegevoegde waarde van de SAP-investering nu en in de toekomst vergroot. De wensen die gebruikers koesteren ten aanzien van SAP, worden door de VNSG op diverse manieren met SAP besproken. Hierbij werken wij samen met buitenlandse SAP-verenigingen.

Beïnvloeding
SAP heeft twee programma's opgezet die eindgebruikers de mogelijkheid geven om een productoplossing te beïnvloeden. Bekendheid geven aan deze initiatieven is belangrijk! Daarom wil de VNSG haar leden goed informeren over dit proces en hen daarin ook begeleiden.

 

Meest gelezen